Skip to main content

Teknomekan.net T.

Topluluk

Tekno Mekan'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

970x90
Administrator
CSGO'da ki skinlerinizi satmak istiyorsanız veya skin arayışı içerisindeyseniz lütfen aşağıda ki şablona uygun şekilde konularınızı oluşturunuz. Konularınızı oluştururken satacağınız skine dair bir görsel eklemeniz faydanıza olacaktır.

CSGO Skin Alım/Satım Zorunlu Şablonu;

* Durum: (Alıcı - Satıcı)
* Eşya İsmi: (Örneğin: Karambit - Gamma Doppler) 
* Eşyanın Steam Pazar Linki: (Örneğin: Bağlantı)
* Eşyanın Float Değeri:
* Eşya için istenen fiyat: (Açık arttırma ile satacaksanız burayı doldurmanıza gerek yok)
Açık Arttırma başlama ücreti: (Örneğin: 50TL)
Açık Arttırma minimum artış: (Örneğin: 1TL)
Açık Arttırma tamamlanma süresi: (Örneğin: Son teklif + 6 saat)

Açık Arttırma açılış ve katılım kuralları;

  • Eğer açık arttırma sizde sonlandıysa almak zorundasınız. Açık arttırma sonlandıktan en geç 24 saat içerisinde ödeme bilgilerini alıcıya iletilmelidir. Alıcı da bu bilgileri aldıktan sonra en geç 48 saat içerisinde ödemeyi satıcıya aktarmalıdır. Ödeme süresinin uzatılması talep edilirse, bu satıcının insiyatifindedir.
  • Teklif verdikten sonra verilen teklif geri çekilemez. Satıcıya çekilmek istediğinizi belirtip, satıcıyı ikna edebilirsiniz. Satıcının insiyatifindedir.
  • Eğer açık arttırmayı son teklifi veren kişi almadıysa, satıcının negatif takas bildiriminde bulunma hakkı vardır. Ayrıca forumdan 1 ile 5 gün arasında uzaklaştırma cezası vardır. Bu kural aynı şekilde satıcı için de geçerlidir, son teklifi veren kişiye teslim etmekle yükümlüdür.
  • Satış konuları altında teklif harici farklı bir yorum yazmak yasaktır.
  • Satış konularının altına satışı kötüleyecek veya olumlu yönde etkileyece herhangi bir yorum yazmak yasaktır. (süper fiyat, param olsa alırdım, bu kadar etmez vb.)
1 Ziyaretçi
Task